arb-yapi-logo

ARB Yapı Kurumsal

1968 yılında Veli BAŞAK tarafından kurulan Başak İnşaat  İnşaat sektörüne adım atmıştır.1987 yılında bayrağı devralan  Ali Rıza BAŞAK ; Başak İnşaat bünyesinde inşaat sektörüne girmiş daha sonrasında sektörde oluşan bilgi ve tecrübe birikimiyle ARB Yapı ve Dekorasyon firmasını kurup sektöre farklı bir bakış açısı ile hizmet vermeye başlamıştır.  Ali Rıza BAŞAK deneyimlerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini çeşitlendirmeye başlamıştır.

 

Bu başlangıç farklı tecrübe ve birikimler ile birleşerek kaliteden ödün vermeden piyasada öncü olmanın haklı gururunu yaşayarak çeşitli ödüllerle pekiştirmiştir.

Ödüller ile başarı ve deneyimin pekiştirilmesi piyasada özellikle PVC doğrama ve proje bazlı iç dekorasyon olarak tanınırlığını arttırmıştır.

Ürün gamına ilk olarak Fırat Pen ürünleri ile başlayan ARB Yapı Dekorasyon daha sonradan müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak Pimapen markası ile çalışma hayatına devam etmiş halen Pimapen bölge bayisi olarak devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinde öncü ettiği akılcı yöntemlerle hem satış hemde satış sonrası proje çeşitlendirme ve proje sonuçlandırmada tecrübeli personeli ile beraber çözüm odaklı olmanın önemini müşterilerine yansıtmaktadır.

Mimari tasarım ve uygulamaya atılan imza.

ARB yapı bünyesinde farklı iş kollarından farklı deneyimlere sahip personele sahip olmak; müşteri deneyim ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olmanın önemi ve bilincindeyiz.

Ali Rıza BAŞAK